Dzień dobry!
To już niestety koniec projektu Evil Banana Studio - zawieszamy działalność. Dziękujemy wszystkim za współpracę, tysiące godzin spędzonych w naszym studiu, wszystkie miłe słowa, jak i za konstruktywną krytykę.
Życzymy Wam wielu udanych sesji i ciągłego rozwoju! :)

W przypadku chęci zakupu sprzętu foto, zapraszamy na fripers.pl

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
dotyczące wynajmu studia fotograficznego w Łodzi

Ile kosztuje wynajem studia fotograficznego?
Całkowity koszt korzystania z Evil Banana Studio obejmuje koszt wynajmu oraz koszty usług dodatkowych zgodnie z obowiązującym cennikiem. Minimalny koszt wynajmu jest równy opłacie rezerwacyjnej.
Planuję sesję zdjęciową. Jak zarezerwować studio?
Korzystanie ze studia fotograficznego Evil Banana wymaga wcześniejszej rezerwacji. Studio można zarezerwować telefonicznie lub online w zakładce Wynajem. Planując sesję zdjęciową pamiętaj aby sprawdzić w naszym kalendarzu czy interesujący Cię termin jest wolny. W razie wątpliwości kontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: kontakt@evilbananastudio.pl
Czy rezerwacja studia fotograficznego wymaga dodatkowych opłat?
Rezerwacja studio wymaga dokonania opłaty rezerwacyjnej zgodnie z cennikiem. Opłata rezerwacyjna jest odliczana od całego kosztu wynajmu. Tylko po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej możesz być pewien, że studio na Ciebie czeka.
Płacę za zarezerwowany czas wynajmu studia czy tylko za faktycznie wykorzystany?
Opłata jest naliczana za zarezerwowany czas.
Co jeśli sesja zdjęciowa się przedłuży?
Jeśli chcesz wykupić dodatkowy czas wynajmu studia skontaktuj się z obsługą. Jeżeli późniejsze godziny nie będą zarezerwowane przez kogoś innego to nie ma problemu.
Czy podpisujemy jakąś umowę na wynajem studia fotograficznego?
Tak. Każdy wynajem studia wymaga zapoznania się z umową i jej zaakceptowania. Zawsze aktualną wersję umowy znajdziesz tu: Umowa wynajmu studia fotograficznego Evil Banana. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z jej treścią.
Czy wynajem studia fotograficznego wiąże się z jakąś odpowiedzialnością?
Oczywiście tak. Warunki korzystania ze studia oraz regulacje dotyczące odpowiedzialności znajdziesz w Umowie wynajmu studia fotograficznego Evil Banana. Wszystkie sprowadzają się do tego by oddać studio w takim stanie w jakim się je zastało i utrzymać porządek oraz bezpieczeństwo w trakcie pracy. Przestrzeganie umowy jest gwarancją udanej współpracy :)
A jeśli coś się zepsuje?
Wynajmując studio odpowiadasz za działania swoje oraz osób, które będą w studio za twoją wiedzą i zgodą. Czyli za uszkodzenia mechaniczne lub powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania sprzętu. Wszystkie przypadkowe usterki, na które nie możesz mieć wpływu są naszym zmartwieniem. Pamiętaj, że jeśli coś się popsuje powinieneś niezwłocznie poinformować o tym obsługę studia.
Kiedy mogę rozpocząć prace w studio?
Przyjmujemy, że w dobrym tonie jest pojawienie się w studio nie wcześniej niż 15 min przed rozpoczęciem zarezerwowanego czasu wynajmu, tak by wcześniejsza ekipa zdążyła w spokoju opuścić studio.
Czy oprócz mnie i osób, które zaproszę w studio będzie obecny ktoś z obsługi?
To zależy. Jeśli sobie tego życzysz studio jest całkowicie do twojej dyspozycji a osoba odpowiedzialna za przekazanie i odbiór studia będzie obecna tylko przed rozpoczęciem prac, kiedy podpiszecie umowę, oraz przy ich zakończeniu. Jeśli w takiej sytuacji chcesz zakończyć prace wcześniej niż zakładała rezerwacja pamiętaj by poinformować o tym obsługę z możliwie dużym wyprzedzeniem. Jest też możliwość zaangażowania asystenta, który będzie pomagał w trakcie sesji Jeśli nie masz nic przeciwko naszej niezauważalnej obecności na sesji oraz kilku fotografiom backstageu to rewelacja :)
Muszę posprzątać po sesji?
W zasadzie tak. Byłoby miło. Ale jeśli nie chcesz możesz uiścić opłatę za sprzątanie w wysokości 50 PLN ;)
Czy to prawda, że Evil Banana to najlepsze studio fotograficzne w Łodzi?
Prawdopodobnie tak. Choć słyszeliśmy, że nie tylko w Łodzi.
Nasi klienci Osoby i firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować