Sesja z aktorami pod okiem Wojtka Jastrzębskiego

Sesja pod okiem, to nowy cykl spotkań w naszym studio. podczas sesji zapewniamy profesjonalnych modeli, make up i doświadczonego fotografa, który wytłumaczy co zrobić by zdjęcia wykonane podczas spotkania były jak najlepsze. Podczas pierwszej sesji zajmiemy się najpopularniejszym i zarazem najtrudniejszym zagadnieniem jakim jest portret.

Warsztaty fotograficzne:
24/09/2016 - 24/09/2016 - Godzina: 10:00 Sesja z aktorami pod okiem Wojtka Jastrzębskiego Cena: 250 PLN
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zrobić świetny portret w studio (i nie tylko) to zapraszamy na nasze nowe wydarzenie "sesja pod okiem".

 

W Evil Banana Studio wprowadzamy nowy rodzaj wydarzeń fotograficznych, "sesja pod okiem". Podczas sesji zapewniamy profesjonalnych modeli, make up i doświadczonego fotografa, który wytłumaczy co zrobić by zdjęcia wykonane podczas spotkania były jak najlepsze.
Podczas pierwszej sesji zajmiemy się najpopularniejszym i zarazem najtrudniejszym zagadnieniem jakim jest portret. W czasie warsztatów, pod okiem Wojtka Jastrzębskiego – fotografa z wieloletnim doświadczeniem, uczestnicy będą pracować z aktorami, budując dramaturgię portretu światłem. Zostaną omówione różne sposoby oświetlania portretu, odpowiednie do emocji odgrywanych przez aktorkę i aktora. Każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnie pracować z modelami.

 

 

Warsztaty skierowane są do osób, które mają ogólne pojęcie o fotografii, ale nie mają doświadczenia w fotografii studyjnej lub chcą poszerzyć dotychczasowe doświadczenie. Po warsztatach utworzymy na Facebooku grupę, w której uczestnicy będą mogli dzielić się zdjęciami powstałymi w czasie spotkania.
Pracujemy od 10 do 16. Koszt warsztatów: 250 PLN

Warsztaty poprowadzi Wojtek Jastrzębski

Wojtek Jastrzębski to minimalista "sprzętowy", uwielbiający modelować światłem. Stale podnosi swoje umiejętności fotograficzne uprawiając zawodowo fotografię produktową. Jego pasją jest fotografia portretowa i dokumentalna.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.facebook.com/JastrzebskiFotograf

Koszt udziału w wydarzeniu to 250 PLN. Regulamin wydarzenia dostępny tutaj

Prowadzący wydarzenie Wojtek Jastrzębski Prowadzący: Wojtek Jastrzębski