Studio nocą - Kicz!

Po krótkiej przerwie wracamy ze spotkaniami studio nocą. Tym razem tematem przewodnim będzie moda lat 90-tych.

Warsztaty fotograficzne:
08/09/2017 - 08/09/2017 - Godzina: 18:00 Studio nocą - Kicz! Cena: 40/60 PLN
8.09.2017 zapraszamy na kolejne łódzkie spotkanie fotograficzne Studio nocą. Tym razem tematem będzie moda lat 90-tych w nowoczesnym wydaniu.

 

Na spotkaniu poszukamy inspiracji w kolorach i kiczu lat 90-tych.

 

Do udziału zapraszamy fotografów i modelki, którzy chcą poszerzyć swoje portfolio, sprawdzić studio w niekomercyjnej sesji oraz po prostu spędzić czas fotografując w dogodnych warunkach. Zapewniamy stylizację, make up i sprzęt. Studio jest do Waszej dyspozycji, nasza załoga będzie czuwać na miejscu, by pomóc, doradzić czy ustawić oświetlenie. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, by skonfrontować swoje fotograficzne spojrzenie z innymi, podyskutować i zrobić ciekawe zdjęcia. Zapraszamy również do współpracy stylistki/stylistów.

 

By pracować w możliwie komfortowych warunkach, liczba miejsc dla uczestników sesji jest limitowana, mamy miejsce dla: 3 modelek i 10 fotografów. Modelki, które nie uczestniczyły dotychczas w sesji prosimy o przesłanie 2 zdjęć (1 sylwetki i 1 portretu) na kontakt@evilbananastudio.pl
Wstęp: Modelka – 40 PLN Fotograf – 60 PLN Startujemy: modelki 17:00, fotografowie 19:30 i fotografujemy dopóki starczy sił i pomysłów. 

Koszt udziału w wydarzeniu to 40/60 PLN. Regulamin wydarzenia dostępny tutaj

Prowadzący wydarzenie EBS Prowadzący: EBS