Studio nocą - black and white

Nocne, tematyczne spotkanie fotograficzne dla fotografów i modelek. Temat przewodni: black and white!

Warsztaty fotograficzne:
23/02/2018 - 23/02/2018 - Godzina: 19 Studio nocą - black and white Cena: 60/40 PLN
23.02.2018 zapraszamy na kolejne łódzkie spotkanie fotograficzne Studio nocą. Tym razem tematem będzie black and white.  Poeksperymentujemy z czarno-białym portretem, ale także z czarno-białymi stylizacjami i kontrastowym światłem.
 

Do udziału zapraszamy fotografów i modelki, którzy chcą poszerzyć swoje portfolio, sprawdzić studio w niekomercyjnej sesji oraz po prostu spędzić czas fotografując w dogodnych warunkach. Zapewniamy stylizację, make up i sprzęt. Studio jest do Waszej dyspozycji, nasza załoga będzie czuwać na miejscu, by pomóc, doradzić czy ustawić oświetlenie. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, by skonfrontować swoje fotograficzne spojrzenie z innymi, podyskutować i zrobić ciekawe zdjęcia. Zapraszamy również do współpracy stylistki/stylistów.
 

By pracować w możliwie komfortowych warunkach, liczba miejsc dla uczestników sesji jest limitowana, mamy miejsce dla: 3 modelek i 10 fotografów. Modelki, które nie uczestniczyły dotychczas w sesji prosimy o przesłanie 2 zdjęć (1 sylwetki i 1 portretu) na kontakt@evilbananastudio.pl 
 
Wstęp: Modelka – 40 PLN Fotograf – 60 PLN Startujemy: modelki 17:00, fotografowie 19:30 i fotografujemy dopóki starczy sił i pomysłów. 

Koszt udziału w wydarzeniu to 60/40 PLN. Regulamin wydarzenia dostępny tutaj

Prowadzący wydarzenie EBS Prowadzący: EBS