Dzień otwarty z Jinbei: Sesja produktowa I

Warsztat firmy Fripers, w ramach serii spotkań z marką Jinbei. Podczas warsztatu zamrozimy wodę w ruchu krótkim czasem błysku lamp JINBEI MSN III oraz wypróbujemy funkcję Easy Cap ułatwiającą maskowanie produktów w postprodukcji.

Warsztaty fotograficzne:
13/04/2018 - 13/04/2018 - Godzina: 10:00 Dzień otwarty z Jinbei: Sesja produktowa I Cena: 0 PLN

Sesja produktowa · zamrażanie ruchu i Easy Cap

Sklep fotograficzny Fripers.pl zaprasza na dzień otwarty z marką Jinbei.

Podczas spotkania dowiesz się jakie znaczenie ma czas błysku lampy i jak zamrozić ruch na długim czasie otwarcia migawki. W ruch pójdzie woda i podobnie jak na zdjęciu tytułowym uchwycimy moment, w którym prosto z butelki strumień wpada do kieliszka. Zobaczysz jak wygląda plan zdjęciowy – czym i gdzie umocowane są rekwizyty oraz jak ustawić lampy i modyfikatory. W ustawieniach pomoże system zdalnego sterowania JINBEI RT obsługiwany m.in. przez lampę błyskową JINBEI MSN III.

Pokażemy też jak działa funkcja Easy Cap – dzięki podwójnej ekspozycji wycinanie z tła produktów o nieregularnych kształtach będzie dużo łatwiejsze w postprodukcji.

Podczas sesji wykorzystany będzie tethering – efekty wspólnej pracy na planie na bieżąco będą wyświetlane na ekranie. Nie ma konieczności przynoszenia własnego aparatu.

Spotkanie potrwa ok. 1,5h

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w przypadku rezygnacji z udziału prosimy o kontakt!Koszt udziału w wydarzeniu to 0 PLN. Regulamin wydarzenia dostępny tutaj

Prowadzący wydarzenie Fripers Prowadzący: Fripers
Nasi klienci Osoby i firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować