Dzień dobry!
To już niestety koniec projektu Evil Banana Studio - zawieszamy działalność. Dziękujemy wszystkim za współpracę, tysiące godzin spędzonych w naszym studiu, wszystkie miłe słowa, jak i za konstruktywną krytykę.
Życzymy Wam wielu udanych sesji i ciągłego rozwoju! :)

W przypadku chęci zakupu sprzętu foto, zapraszamy na fripers.pl

Wynajem studia fotograficznego

Rezerwacja wiąże się z uiszczeniem opłaty rezerwacyjnej (zgodnie z bieżącym cennikiem)
oraz kaucją za sprzątanie, uiszczaną na miejscu.

Chcesz wynająć nasze studio fotograficzne w centrum Łodzi? Świetnie! Przejdź do kalendarza - znajdziesz tam aktualny grafik studia, znajdź pośród nich wolny termin i skontaktuj się z nami w celu wstępnej rezerwacji przed wynajmem. Warto również zapoznać się z zasadami wynajmu studia.

Oferujemy Wam 120 m2 studia fotograficznego do wynajmu na godziny. Wyposażyliśmy je tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Dzięki dużej przestrzeni komfortowo może pracować u nas całkiem spora ekipa. Korzystanie ze studia fotograficznego Evil Banana wymaga wcześniejszej rezerwacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wysłania wiadomości przez formularz dostępny w menu.

Rezerwacja terminu w kalendarzu wymaga wcześniejszego wpłacenia zaliczki (przedpłaty) oraz przesłania bankowego potwierdzenia wykonania przelewu w wysokości 50% całkowitego kosztu najmu, nie mniejszej niż 180 PLN brutto (koszt wynajęcia 3 pierwszych h), która jest wliczana w całkowity koszt wynajmu. Dla usprawnienia przebiegu rezerwacji prosimy o podesłanie potwierdzenia przelewu na adres kontakt@evilbananastudio.pl.

Otrzymanie przez nas potwierdzenia płatności lub zaksięgowanie pieniędzy jest momentem w którym rezerwacja staje się wiążąca. W przypadku rezygnacji Klienta z terminu wynajmu zaliczka przepada.


W celu potwierdzenia rezerwacji, prosimy o dokonywanie wpłat na poniższy rachunek (mBank):
Evil Banana Studio
02 1140 2004 0000 3502 7562 9171
W tytule prosimy umieszczać nazwisko/nazwę firmy i datę sesji

Rezerwuj online
Możesz również dokonać szybkiej rezerwacji online, poprzez formularz.
Kliknij przycisk ŻŁÓŻ REZERWACJĘ w menu.
Wstępne rezerwacje wynajmu studia online 24H na dobę.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym w celu potwierdzenia rezerwacji.

Nasi klienci Osoby i firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować